Kliknij, aby powiększyć
O nas
692 821 422
Cena cenie nierówna
Dzięki temu, iż jesteśmy jedną z największych firm w tej branży, możemy pozwolić sobie na specjalną politykę kosztów: nasze produkty nie bez powodu słyną z konkurencyjnych cen, niejednokrotnie o wiele niższych niż u konkurencji.
Czas to pieniądz
Jesteśmy najszybsi! W kategorii czas jesteśmy bezkonkurencyjni! Realizacja zamówień jest super krótka: dzięki profesjonalnemu sprzętowi ( który znajduje się na miejscu, nigdzie ram nie transportujemy) opraw dokonujemy w mgnieniu oka. Przyjmujemy nawet zamówienia na ramy... na wczoraj!
Od przybytku głowa nie boli
Nie sposób wymienić wszystkiego, co oferujemy naszym Klientom Mamy wszystko to, co pomaga stworzyć idealną oprawę obrazu: 800 różnych ram, 200 kolorów passe partout, kilka rodzajów szyb, pleksi, płytę MDF, lustra- a każde z nich docinane na dowolny wymiar. Dodatkowo dostępne są też: antyramy, tablice korkowe, magnetyczne, nowoczesne galerie na zdjęcia, modne zegary zbudowane z ramek, szafki na klucze... Po prostu końca nie widać!
Mamy wiedzę i doświadczenie
Oferowane Państwu ramy są tworzone u nas od podstaw. Ich powstawanie zaczyna się z chwilą wyboru wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu nasze produkty służą Klientom przez długie lata. Mamy własne hale produkcyjne, stolarnie, suszarnie, lakiernie. Nasz stopień zaawansowania technologicznego pozwala na stworzenie każdego rodzaju listwy malowanej, bejcowanej, ornamentowanej,foliowanej. Tak jak bajkowa złota rybka, spełniamy wszystkie wymagania i pomysły Klientów, stąd też zajmujemy się usługami, np. naciąganiem płócien na krosno, naprawianiem uszkodzonych ram i renowacją sztuki.
Tutaj szewc w dziurawych butach nie chodzi
W pracowni zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów. Nasz sztab tworzą ludzie z pasją, doskonale znający się na oprawie, sztuce, malarstwie. Specjaliści doradzają Klientom jak należy prawidłowo oprawić obraz, by zaznaczyć wszystkie jego atuty, wydobyć styl i podkreślić wartość. Ciekawostka - OPRAWIAMY W RAMY nie tylko obrazy, ale też materiały, hafty, pamiątki z podróży, witraże, lustra... Każdy może oprawić tutaj wszystko, o czym tylko marzy, według własnych pomysłów i inspiracji. To fantastyczne doświadczenie artystyczne i twórcza zabawa
A jeśli nie mam niczego do oprawy...?
Tym lepiej! Oprócz ram sprzedajemy obrazy, reprodukcje i lustra, a wszystko to w pełnej rozmiarówce. Dodatkowo można u nas znaleźć mnóstwo pomysłowych wariacji na temat ramek i opraw. ...to świetne pomysły na prezenty!
UWAGA
Warto zaznaczyć, że nie ma dla nas zamówień niemożliwych do zrealizowania – korzystając z 20 lat doświadczenia, jesteśmy w stanie oprawić wszystko :) Podwójne ramy, zestawy trójwymiarowe, otwierane lustra,potrójne passe partout... niemożliwe nie istnieje!